Archyvai: Paslaugoss

Pirčių gamyba

Pirčių gamyba susideda iš kelių etapų:

  1. Klientas nurodo pageidaujamos pirties dydį,
  2. Suderiname su klientų pirties komplektaciją ir naudojamas medžiagas,
  3. Suderiname su klientu pirties kainą.

 

Kliento pageidavimu pirties dydis gali būti nuo 2,5 iki 3 metrų metrų pločio ir nuo 4 iki 6 metrų ilgio. Aukštis pirtelės gali būti iki 3 metrų.

Pirties komplektacija geriausia klientui atvykti į mūsų ofisą adresu: Ragainės g. 74, Šiauliai 78116, Lietuva. Tokiu būdu yra parodomi pagaminti pavyzdžiai, kad pažiūrėti vaizdą gyvai. Ir be abejo yra parodomos pagamintų pirtelių nuotraukos, kurių yra žymiai daugiau. Taip pat galima pasižiūrėti naudojamas medžiagas pagal kokybę ir kainą.

Kai jau mes žinome užsakovo norimą pirtelės dydį, pasirinktą vidaus išplanavimą bei įrengimo naudotinas medžiagas, Tokiu būdu suderiname su klientu pirtelės kainą ir pasirašome pirtelės įrengimo sutartį.

Pirtelė pagaminama per 14-30 dienų. Suderinus su užsakovu pirtelė pastatoma per 1 dieną. Pirties kaina paprastai būna nuo 7000 iki 9000 EUR, bet kaina gali kisti pagal užsakovo individualius poreikius.

Pirčių įrengimas

Pirčių įrengimas yra sudedamoji pirties gamybos dalis.

 

Dėl pirties įrengimo galima suderinti 2 būdais arba atvykti į mūsų ofisą: Ragainės g. 74, Šiauliai 78116, Lietuva , arba suderinti nuotraukų pavyzdžių pagalba.

Klientas parodo norimą pirtelės vidaus dizaino nuotraukas. Mes pasiūlome naudotinas medžiagas, kurios skiriasi kaina ir kokybe.

Suderinus su klientu norimą pirtelės dizainą, nustatome pirtelės įrengimo kainą.

Pasirašius sutartį pirtelės vidus įrengiamas per 10 dienų.

Pirčių pastatymas

Pirčių pastatymas yra sudedamoji pirties gamybos dalis.

 

Pasirašius sutartį pilnai pirtelė yra pagaminama per 14-30 dienų. Kai mes pilnai užbaigiame pagaminti pirtelę, pranešame klientui nurodytais susisiekimo kanalais. Tik gavę patvirtinimą iš kliento kokią  pirtelės pastatymo datą ir kokią tikslią vietą. Mes iškarto įvykdome pirtelės pastatymą.

Pastačius kliento išsvajotą pirtelę, paprašome leidimo padaryti mūsų atlikto darbo nuotraukas ir pateikti atsiliepimus 🙂

Product added to cart